Börner V-krájač Original V5 PowerLine Profi Set s Miskou

Kategória krájačov Borner PowerLine umožňujúci krájanie na plátky 4 rôznych hrúbok a na rezančeky. Teraz vybavený aj detskou poistkou.
Sada obohatená o misku pre prípravu lahodných pokrmov a o dokovaciu stanicu, aby bol Váš nepostrádateľný krájač kedykoľvek po ruke. 

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€78

S krájačom Börner V5 PowerLine pracujete ešte rýchlejšie, presnejšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým.
Výškovo nastaviteľné planžety ponúkajú rôzne variácie krájania. Plátky nakrájate na štyri rôzne hrúbky, rezančeky v štyroch rôznych hrúbkach a kocky v dvoch rôznych veľkostiach. Takže máte k dispozícii desať rôznych variantov krájania.
Novinkou rady PowerLine je bezpečnostná detská poistka, ktorá zabraňuje porezaniu sa pri manipulácii s krájačom pred a po použití prípadne pri čistení.  

Súčasťou balenia je aj ochranný klouboučik Börner, ktorý Vám umožní bezpečne spracovať ovocie a zeleninu bezo zvyšku a súčasne ochráni Vaše prsty pred zranením patentovanými, ostrými nožmi.
Pre správne, bezpečné a úsporné skladovanie planžiet použite bezpečnostný zásuvný box. Box umiestnený na zadnej strane.V balení nájdete aj dokovaciu stanicu. Stanica vytvára ideálne miesto pre uloženie Vášho Börner V5 krájača. Poskytuje priestor pre krájač, zásobník s planžetami a ochranný klobúčik. Perfektný domov pre váš Börner krájač a všetko jeho príslušenstvo.

Ďalej sada obsahuje Misku ku Original Börner V5 Power krájaču - nikde žiadny neporiadok! Krájač nacvaknete jednoducho na misku a všetko do nej padá!
Táto originálna Borner misa bola vyvinutá špeciálne pre V-krájač PowerLine a zaručuje jeho perfektné a bezpečné uchytenie. Ovocie a zelenina sú uchytené v podnose a šaláty sú pripravené rýchlym a jednoduchým spôsobom. Prídavné sito slúži ako sitko pre čerstvo umyté listy šalátu, ovocia a pod.

Odolný voči oleju a ocetům!
Jednoduché ovládanie a čistenie!

Tato sada obsahuje:

  • Börner V5 PowerLine V-krájač
  • Bezpečnostná planžeta
  • 3,5 mm planžeta
  • 7mm planžeta
  • Zásobník na planžety
  • Dokovacia stanica
  • Ochranný klobúčik
  • Miska pre krájač Original Börner V5 PowerLine

Všechny použité materiály jsou bezpečné pro potraviny, bez BPA a neobsahují změkčovadla.

Dokovacia Stanica

V5 Krájač

Späť do obchodu