Börner V-krájač Original V5 PowerLine Starter Set s Miskou

Kategória krájačov Borner PowerLine umožňujúci krájanie na plátky 4 rôznych hrúbok a na rezančeky. Teraz vybavený aj detskou poistkou.
Sada obohatená o misku pre prípravu lahodných pokrmov. 

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€71,96
Kategória: V5 Power Line
Záruka: 2 roky

S krájačom Börner V5 PowerLine pracujete ešte rýchlejšie, presnejšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým.
Výškovo nastaviteľné planžety ponúkajú rôzne variácie krájania. Plátky nakrájate na štyri rôzne hrúbky, rezančeky v štyroch rôznych hrúbkach a kocky v dvoch rôznych veľkostiach. Takže máte k dispozícii desať rôznych variantov krájania.
Novinkou rady PowerLine je bezpečnostná detská poistka, ktorá zabraňuje porezaniu sa pri manipulácii s krájačom pred a po použití prípadne pri čistení.  

Súčasťou balenia je aj ochranný klouboučik Börner, ktorý Vám umožní bezpečne spracovať ovocie a zeleninu bezo zvyšku a súčasne ochráni Vaše prsty pred zranením patentovanými, ostrými nožmi.
Pre správne, bezpečné a úsporné skladovanie planžiet použite bezpečnostný zásuvný box. Box umiestnený na zadnej strane krájače Börner V5 Power Vám poslúži ako podstavec.

Miska ku Original Börner V5 Power krájaču - nikde žiadny neporiadok! Krájač nacvaknete jednoducho na misku a všetko do nej padá!
Táto originálna Borner misa bola vyvinutá špeciálne pre V-krájač PowerLine a zaručuje jeho perfektné a bezpečné uchytenie. Ovocie a zelenina sú uchytené v podnose a šaláty sú pripravené rýchlym a jednoduchým spôsobom. Prídavné sito slúži ako sitko pre čerstvo umyté listy šalátu, ovocia a pod.

Odolný voči oleju a ocetům!
Jednoduché ovládanie a čistenie!

Tato sada obsahuje:

  • Börner V5 PowerLine V-kráječ
  • Bezpečnostná planžeta
  • 3,5 mm planžeta
  • 7mm planžeta
  • Zásobník na planžety
  • Ochranný klobúčik
  • Miska pre krájač Original Börner V5 PowerLine

V5 Krájač

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie