Börner V-krájač Original V5 PowerLine Starter Set s Miskou

Kategória krájačov Borner PowerLine umožňujúci krájanie na plátky 4 rôznych hrúbok a na rezančeky. Teraz vybavený aj detskou poistkou.
Sada obohatená o misku pre prípravu lahodných pokrmov. 

Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
€71,96
Kategória: V5 Power Line
Záruka: 2 roky

S krájačom Börner V5 PowerLine pracujete ešte rýchlejšie, presnejšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým.
Výškovo nastaviteľné planžety ponúkajú rôzne variácie krájania. Plátky nakrájate na štyri rôzne hrúbky, rezančeky v štyroch rôznych hrúbkach a kocky v dvoch rôznych veľkostiach. Takže máte k dispozícii desať rôznych variantov krájania.
Novinkou rady PowerLine je bezpečnostná detská poistka, ktorá zabraňuje porezaniu sa pri manipulácii s krájačom pred a po použití prípadne pri čistení.  

Súčasťou balenia je aj ochranný klouboučik Börner, ktorý Vám umožní bezpečne spracovať ovocie a zeleninu bezo zvyšku a súčasne ochráni Vaše prsty pred zranením patentovanými, ostrými nožmi.
Pre správne, bezpečné a úsporné skladovanie planžiet použite bezpečnostný zásuvný box. Box umiestnený na zadnej strane krájače Börner V5 Power Vám poslúži ako podstavec.

Miska ku Original Börner V5 Power krájaču - nikde žiadny neporiadok! Krájač nacvaknete jednoducho na misku a všetko do nej padá!
Táto originálna Borner misa bola vyvinutá špeciálne pre V-krájač PowerLine a zaručuje jeho perfektné a bezpečné uchytenie. Ovocie a zelenina sú uchytené v podnose a šaláty sú pripravené rýchlym a jednoduchým spôsobom. Prídavné sito slúži ako sitko pre čerstvo umyté listy šalátu, ovocia a pod.

Odolný voči oleju a ocetům!
Jednoduché ovládanie a čistenie!

Tato sada obsahuje:

  • Börner V5 PowerLine V-kráječ
  • Bezpečnostná planžeta
  • 3,5 mm planžeta
  • 7mm planžeta
  • Zásobník na planžety
  • Ochranný klobúčik
  • Miska pre krájač Original Börner V5 PowerLine

V5 Krájač

Späť do obchodu